11212212121212

Wojewódzki konkurs English Vocabulary Genius

26 października br. odbyła się piąta edycja wojewódzkiego konkursu „English Vocabulary Genius”. Naszą szkołę reprezentowało pięć uczennic z klas V- VIII. Były to: Julia Gruchacz, Karolina Sochacka, Aneta Szweda, Emilia Kostelnik i Andżelika Kura. Zadaniem dziewczyn było opanowanie w ciągu miesiąca 250 angielskich zwrotów i wyrazów. Na teście trwającym 40 minut, nasze dziewczyny musiały zapisać 200 z nich. Cała piątka znakomicie poradziła sobie z jego napisaniem, a Emilia Kostelnik i Aneta Szweda zajęły IV miejsce zdobywając aż 197 punktów (98.5%). Andżelika uzyskała 196 punktów (98% – V miejsce). Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Font size
Colors