11212212121212

100 ROCZNICA ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI

9 listopada świętowaliśmy setną rocznicę odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Za przygotowanie i przebieg uroczystości odpowiedzialna była nauczycielka języka angielskiego. Podczas akademii, prowadzonej przez uczniów klas V i VI, można było usłyszeć wiele wierszy oraz informacji dotyczących „drogi do niepodległości”. Uczennice klas IV – VIII odśpiewały szereg patriotycznych pieśni. Świętowanie rozpoczęło się „Mazurkiem Dąbrowskiego”, który jeszcze raz zabrzmiał o godzinie 11:11. W ten sposób nasza szkoła przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji wspólnego śpiewania Hymnu.

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors