11212212121212

26 września obchodziliśmy Europejski Dzień Języków. Z tej okazji, 3 października, odbył się w naszej szkole apel, zorganizowany przez nauczyciela języka angielskiego. Miał on na celu zwrócenie uwagi uczniów na konieczność znajomości języków obcych w dzisiejszych czasach. W pierwszej części, prowadząca go uczennica przybliżyła kolegom i koleżankom ideę święta. Następnym punktem uroczystości był quiz językowy dla dzieci z klasy IV oraz teleturniej wiedzy na temat państw Unii Europejskiej dla uczniów klas V – VIII. Przerywnikiem między poszczególnymi częściami apelu była hiszpańska piosenka odśpiewana przez Dorotkę – uczennicę klasy V.

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors