11212212121212

Pięćdziesiąt lat minęło…

20 września br. świętowaliśmy 50-lecie istnienia naszej szkoły. Imprezę rozpoczęła msza święta, którą odprawił ksiądz proboszcz Edward Fórmanowski. Po mszy przeszliśmy do szkoły, aby tam celebrować dalszy ciąg jubileuszu. Pani Dyrektor Bernadeta Cuber przywitała wszystkich obecnych i zaprosiła gości na program artystyczny. Po występach nadszedł czas na życzenia i gratulacje. Nie obyło się też bez ogromnego, urodzinowego tortu, którym poczęstowano wszystkich uczestników imprezy. Wyglądał imponująco. Przedstawiał wizerunek szkoły i jej patrona. Przedstawiciele poszczególnych roczników zapalili na nim jubileuszowe świeczki. Odśpiewano też szacownej jubilatce tradycyjne „Sto lat”.

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors