11212212121212

8 marca obchodziliśmy w szkole święto wszystkich kobiet – tych młodszych i nieco starszych. Ten szczególny dzień stał się także okazją do przeprowadzenia wyborów Miss i Mistera Szkoły. Kandydatki i kandydaci zostali podzieleni na dwie grupy – młodszą – uczniowie klas I, II i IV oraz starszą – dziewczyny i chłopcy z klas VI – VIII. Klasa V nie uczestniczyła w wyborach, gdyż to ona odpowiedzialna była za ich przeprowadzenie.

Na kandydatów i kandydatki do tytułu, czekało szereg niełatwych zadań. Musieli zaprezentować się w strojach wieczorowych i sportowych, ubić pianę, zawiązać krawat, wykonać „odlotową” fryzurę, czy filmowy makijaż, napisać krótka rymowankę, rozpoznać przedmiot po dotyku, pochwalić się swoimi zdolnościami kulinarnymi, czy też zaprezentować swe umiejętności taneczne. Po podliczeniu głosów przez nasze jury w składzie: Paulina, Karolina, Nadia i Igor, okazało się, że tytuły Miss przypadły: Kindze Krawczyk i Julii Nowak. Misterami szkoły zostali: Franek Nowak i Jacek Nowak. Zwycięzcy uhonorowani zostali medalami, szarfami oraz Oskarami. Organizatorzy nie zapomnieli też o czerwonym dywanie. Kolejne wybory już za rok…

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors