11212212121212

Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej „You can sing”

W czwartek 28 marca br. odbył się w naszej szkole Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej „You can sing”. Poza naszymi uczennicami wzięły w nim udział dziewczyny ze Szkół Podstawowych z Lysek i Zwonowic. Utwory zaprezentowane przez uczestniczki konkursu związane były z amerykańskimi, czy też angielskimi kreskówkami. Jury składało się z nauczycieli języka angielskiego. Zwyciężczynią konkursu została Aleksandra Toman ze Szkoły Podstawowej w Lyskach, drugie miejsce ex aequo zajęły Aneta Masarczyk ze Szkoły Podstawowej w Zwonowicach oraz Amelia Burda ze Szkoły Podstawowej w Lyskach. Dziewczyny otrzymały dyplomy i nagrody książkowe. Gratulujemy!

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors