11212212121212

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

  • Co roku 2 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu (World Autism Awareness Day, WAAD). Został on ustanowiony w 2007 r. przez Zgromadzenie Ogólne ONZ z inicjatywy Kataru.
  • We wtorek na znak solidarności z osobami z autyzmem wiele budowli w Polsce i na świecie będzie podświetlanych na niebiesko. Zaplanowano też spotkania ze specjalistami i kampanie edukacyjne. My także solidaryzując się z osobami z autyzmem założymy ubrania w kolorze niebieskim. Pani pedagog przygotuje apel, na którym przybliży dzieciakom temat autyzmu.

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors