11212212121212

12 kwietnia, z inicjatywy Rady Rodziców, odbył się w naszej szkole kiermasz wielkanocny. Impreza rozpoczęła się przywitaniem gości przez panią dyrektor oraz przewodniczącą Rady Rodziców. Następnym punktem uroczystości były występy uczniów klas I- VIII. W ich bogatym programie artystycznym znalazły się wiersze, krótkie przedstawienie o wiośnie, pokazy umiejętności gimnastycznych i tanecznych oraz życzenia świąteczne i piosenki. W trakcie trwania kiermaszu można było pójść do kawiarenki, napić się kawy lub herbaty, zjeść ciastko, galaretkę czy też zdrową, wiosenną kanapkę. Istniała także możliwość zakupu ręcznie robionych kartek świątecznych, ozdób, stroików, pisanek, a także domowej roboty żurku.

W imieniu dyrekcji i całej Rady Pedagogicznej składamy serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom zaangażowanym w organizację i przebieg kiermaszu. Dziękujemy mamom za wspaniałe ozdoby, pyszne wypieki, desery oraz prowadzenie kawiarenki i stoisk z ozdobami świątecznymi.

Wiersze w wykonaniu uczniów klasy II
Występ uczennic klasy V
Kawiarenka na kiermaszu szkolnym
Kiermasz 2019
Andżelika na równoważni…
Przedstawienie pt. „Cztery pory roku”
Wiersze w śląskiej gwarze w wykonaniu uczniów klas: I, II i IV

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Font size
Colors