11212212121212

Dziękujemy za aktywne wsparcie akcji pomocy dla małej Zosi

27 kwietnia odbył się w Chałupkach charytatywny bieg, którego celem było zebranie pieniędzy na leczenie małej Zosi. Jak zwykle, nasi uczniowie i ich rodzice chętnie przyłączyli się do tego wspaniałego przedsięwzięcia. Liczna reprezentacja naszej szkoły w znaczący sposób przyczyniła się do zebrania funduszy na dalsze leczenie i rehabilitację Zośki. Aby wspomóc finansowo dziewczynkę, uczniowie wylicytowali też oryginalną koszulkę Roberta Lewandowskiego, która zawiśnie na ścianie naszej szkoły. Otrzymali za to od organizatorów biegu karty z piłkarzami zespołu Bayern Monachium, na których widnieją ich autografy. Dziękujemy i już dziś zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych biegach charytatywnych!

Zbiórka przed szkołą
Zwyciężczynie biegu dla Zosi
Pamiątkowe zdjęcie
Zdobywczyni II miejsca Kamila Szewczyk i III Nicolle Bauerek prezentują swoje medale…
Nowy nabytek naszych uczniów

Licytacja koszulki Roberta Lewandowskiego

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors