11212212121212

Straż Gminna z wizytą w naszej szkole

We wtorek, 30 kwietnia do naszej szkoły przyjechali panowie ze Straży Gminnej. Towarzyszył im gość specjalny – maskotka wiewiórka zachęcająca uczniów klasy I i II oraz przedszkolaków do segregowania śmieci. Prelekcja panów strażników dotyczyła właśnie ekologii i szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Nasi goście dokładnie opisali swoje mundury. Uczyli też, jak rozpoznać prawdziwych strażników, na jakie elementy munduru zwrócić uwagę, aby nie wpuścić do domu oszustów. Panowie przypomnieli także, że nie należy rozmawiać z nieznajomymi, czy też odbierać słodyczy od obcych osób. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie i przedszkolaki zapamiętają wszystkie wskazówki naszych gości, będą segregować śmieci i unikać wszelkich niebezpieczeństw.

Pogadanka na temat bezpieczeństwa i segregowania śmieci
Pamiątkowe zdjęcie z gośćmi

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors