11212212121212

I miejsce Karoliny Sochackiej w Konkursie Języka Angielskiego w Szkole Podstawowej w Kornowacu

24 maja 2019 roku w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Kornowacu odbyła się siódma edycja Konkursu Języka Angielskiego dla szkół podstawowych z Gminy Kornowac oraz z gmin sąsiednich. Wzięli w nim udział uczniowie z pięciu szkół: ZSP w Kobyli, ZSP w Pogrzebieniu, ZSP w Rzuchowie, ZSP w Pstrążnej oraz SP w Lubomi. Naszą placówkę godnie reprezentowały trzy dziewczyny, tj. Nicolle Bauerek z klasy IV oraz Emilia Kustoś i Karolina Sochacka z klasy VI. W skład jury weszły nauczycielki języka angielskiego szkół uczestniczących w konkursie oraz organizatorzy. Konkurs obejmował test pisemny sprawdzający znajomość języka angielskiego w zakresie szkoły podstawowej oraz znajomość wybranych zagadnień z zakresu kultury, geografii, historii, a także polityki Kanady. Miło nam poinformować, że Karolina Sochacka po raz drugi z rzędu została zwyciężczynią tego konkursu. W zeszłym roku znakomicie opanowała materiał dotyczący innego państwa anglojęzycznego, a mianowicie Australii. Należy dodać, że tegoroczny test był naprawdę bardzo, bardzo trudny, ale Karolina znakomicie sobie z nim poradziła. W nagrodę otrzymała dyplom, bon do Empiku oraz upominki. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Karolina prezentuje swój dyplom…
Trójka zwycięzców siódmej edycji Konkursu Języka Angielskiego w Szkole Podstawowej w Kornowacu
Karolina odbiera dyplom z rąk Pani Dyrektor SP w Kornowacu

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors