11212212121212

„Dzieci nie myślą ani o tym, co było, ani o tym co będzie, ale cieszą się chwilą obecną, jak mało kto potrafi” Vercors

Dzisiaj, to jest 1 czerwca, z okazji zbiegających się ze sobą w czasie trzech uroczystości, czyli Dnia Matki, Dnia Dziecka oraz Dnia Ojca, zorganizowany został w naszej szkole piknik rodzinny. Jego inicjatorem była Rada Rodziców. Mimo niesprzyjającej prognozy, pogoda dopisała. Całość imprezy odbyła się więc na podwórku szkolnym. Zaczęliśmy świętować punktualnie o godzinie 15. Pani Dyrektor przywitała gości oraz podziękowała sponsorom za pomoc w organizacji pikniku, a następnie przekazała mikrofon prowadzącym uroczystość. Rozpoczęła się część artystyczna spotkania. Poszczególne klasy zademonstrowały swoje talenty recytatorskie, taneczne, wokalne oraz kabaretowe. Na scenie pojawiły się też nasze uczennice tańczące na co dzień w formacji tanecznej wykonującej street dance. Około godziny 16:30 rozpoczęła się część sportowa uroczystości. Trzeba przyznać, że było w czym wybierać. Na rodziców i dzieci czekały następujące konkurencje sportowe: rozgrywane równocześnie – bieg na 5 kilometrów i test Coopera, wyścig na 200 metrów, rzut „guminiokiem” oraz wyścig czarownic w alko-goglach. Nasi najmłodsi mogli spróbować swoich sił w jeździe na rowerkach biegowych. Jeśli któreś z dzieci nie miało ochoty na wysiłek fizyczny, mogło zażyczyć sobie pomalowanie twarzy lub podziwiać panią, która chodząc na szczudłach robiła prześliczne zwierzątka z balonów. Przez cały okres trwania pikniku istniała możliwość zjedzenia czegoś słodkiego i napicia się kawy w kawiarence. Można było też zjeść coś bardziej konkretnego na stoisku z pizzą i zapiekankami. Uroczystość zakończyła się wręczeniem nagród przez panią dyrektor najlepszym zawodnikom we wszystkich konkurencjach sportowych. Mamy nadzieję, że dzieciaki były zadowolone z tak spędzonego dnia.

Stoliki z nagrodami…
Pani chodząca na szczudłach
Najlepsi biegacze
Występ piątoklasistek
Street danserki
Układ choreograficzny przygotowany przez ósmoklasistów
Układ taneczny „Gorące krzesełka” w wykonaniu uczniów klasy I
Wierszyki dla mam i tatusiów w wykonaniu drugoklasistów
Taniec w wykonaniu uczniów klasy VIII
Uczniowie klasy IV i ich przedstawienie pt. „Eko-bohaterowie”

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors