11212212121212

Piknik rodzinny w Przedszkolu w Pstrążnej

Dopiero co w sobotę świętowaliśmy wspólnie z rodzicami Dzień Dziecka, Dzień Matki oraz przypadający w czerwcu Dzień Ojca w naszej szkole, a już dziś, czyli 7 czerwca podobną imprezę zorganizowano w naszym przedszkolu. Piknik rozpoczął się o 10:00. Panie- dyrektor i przewodnicząca Rady Rodziców przywitały wszystkich zgromadzonych gości. Pierwszym punktem imprezy były występy dzieciaków z obu grup przedszkolnych. Wydeklamowały one prześliczne wierszyki dla mam i tatusiów. Odśpiewały wspólnie oraz solo – kilka piosenek, w tym tradycyjne „Sto lat”. Wręczyły też swoim rodzicom własnoręcznie wykonane prezenty. Pani Stefania Krasek, pełniąca funkcję „imprezowego wodzireja” zaprosiła wszystkich obecnych do wspólnej zabawy i tańca. Zarówno przedszkolaki, jak i ich rodzice mieli sposobność odtańczenia „Kaczuszek”. Po krótkim wysiłku fizycznym nadszedł czas na poczęstunek. Kolejną atrakcją dnia był występ rodziców, którzy specjalnie na tę okazję przygotowali krótkie przedstawienie oparte na wierszu pt. „Rzepka”. Recytacje narratora poprzedzielane były tematycznymi piosenkami dla dzieci. Poza zdolnościami aktorskimi, rodzice pokazali także swoje umiejętności taneczne i kabaretowe. Występ rodziców nie był ostatnią niespodzianką dnia. Na dzieciaki czekały jeszcze zabawy na dmuchanym placu zabaw, a także „głośne” pokazy strażackie. Mimo, że dzień rozpoczął się deszczowo, pogoda w końcu unormowała się i można było świętować na podwórku szkolnym. Mamy nadzieję, że podobna impreza odbędzie się także w przyszłym roku. Dzieciaki już nie mogą się doczekać…

Pamiątka z pikniku

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors