11212212121212

Kilka informacji na temat czytania książek przez naszych uczniów w dobiegającym końca roku szkolnym

Jak czytaliśmy w tym roku szkolnym?

Klasa – średnio na ucznia:

I – 16,8

II – 23,2 I miejsce w klasach I  i  II

IV – 25,4 – I miejsce w klasach IV – VIII

V – 2,0 – V miejsce

VI – 10,7  II miejsce

VII – 7,8  III miejsce

VIII – 2,7 IV miejsce

Razem: 1584  ks. : 117 uczniów –  13,5  książki na ucznia

Klasy młodsze: 613 ks. : 30 uczniów – 20,4   książki na ucznia

Klasy starsze: 971 ks. : 87 uczniów – 11,4 książki na ucznia Jak co roku na zakończenie uczniowie odbierają nagrody książkowe i rzeczowe za aktywność czytelniczą, która w tym roku szkolnym przedstawia się następująco:W kategorii klas I – III miejsce Zuzanna Sowa II miejsce Karolina Ślenska III miejsce Marcin Świdergoł
W kategorii klas IV – VIIII miejsce Nicolle Bauerek II miejsce Denis Szczepara III miejsce Martyna Krawczyk
Ze zbiorów biblioteki korzysta wielu uczniów, wśród których na wyróżnienie również zasługują: Oskar Karwot, Martyna Primus, Filip Cuber, Kinga Krawczyk, Szymon Lampka,  Justyna Surma, Kinga Krawczyk, Emilia Kura, Nikola Szczepara, Wiktoria Mażoch, Szymon Lampka.
Na apelu podziękowaliśmy też uczniom którzy podarowali książki do biblioteki szkolnej w tym roku szkolnym w ramach całorocznej akcji „Miej serce podaruj książkę bibliotece”. Oto oni:  Nicolle Bauerek, Zuzanna Sowa, Kevin Szczepara, Denis Szczepara, Emilia Kura, Nikola Szczepara. Na koniec podziękowania otrzymali wierni pomocnicy, którzy na każdej przerwie pomagali przyjmować zwroty, wypożyczać książki, porządkować regały i nie tylko.  Do aktywu bibliotecznego w tym roku należały uczennice Emilia Kura i Justyna Surma.

Dziękujemy wszystkim za czas spędzony z książką pod każdą postacią:)

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors