11212212121212

Kto w tym roku redagował gazetkę „Strych”?

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy w tym roku szkolnym udzielali się w tworzeniu naszej szkolnej gazetki “Strych”. Z końcem roku szkolnego zostaną Wam wręczone nagrody za Waszą całoroczną pracę w redagowaniu tekstów do “Strychu”.  Oto oni:
Nicolle Bauerek, Aneta Szweda, Emilia Kostelnik, Jagoda Zalas, Marta Grzenik,Julita Weiner, Karolina Ratajczak, Maja Buczek, Wiktoria Mażoch, Kevin Szczepara, Wiktoria Dąbrowska, Małgorzata Folwarczny, Bartosz Bernaś,Kacper Maciaszek, Andżelika Kura, Julia Nowak, Justyna Surma, Zuzanna Sowa, Nikola Szczepara, Emilia Kustoś, Anna Waliczek, Matylda Bober,Dorota Wardenga, Julia Gruchacz. Bez Was „Strych” by nie istniał:)

Nasi młodzi redaktorzy

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Font size
Colors