11212212121212

Pożegnalne spotkanie z uczniami klasy ósmej

Wiktor Hugo: „Życie składa się z przywitań i pożegnań”

Dzisiaj, tj. 17 czerwca, uczniowie klasy VIII wraz z rodzicami i panią wychowawczynią zorganizowali pożegnalne spotkanie z nauczycielami i innymi pracownikami szkoły. Specjalnie na tę okazję przygotowali zabawny, a miejscami także wzruszający program artystyczny. Składał się on z piosenek, układów tanecznych i humorystycznych scenek. Wyświetlono też pokaz slajdów ze zdjęciami uczniów klasy ósmej. Ósmoklasiści przygotowali również dla nauczycieli, w tym swojej wychowawczyni pani Magdy, a także swoich rodziców wspaniałe podziękowania i własnoręcznie wykonane upominki. Pani Tracz wręczyła swojej klasie medale absolwentów i oryginalne statuetki – koniczynki symbolizujące zdolności poszczególnych absolwentów. Przygotowała też podziękowania dla najbardziej zaangażowanych w pracę na rzecz szkoły i klasy rodziców, a także listy gratulacyjne dla tych, których dzieci zdobyły najwyższe średnie ocen, czyli świadectwa z wyróżnieniem. Na zakończenie uroczystości poczęstowano zaproszonych gości kawą i wspaniałym tortem. Świeżo upieczonym absolwentom życzymy wszystkiego co najlepsze… Będzie nam smutno żegnać się z Wami…

Tańczący i śpiewający ósmoklasiści
Wręczenie medali naszym absolwentom
Pożegnalny tort
Pożegnalny poczęstunek

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Inne wiadomości

Font size
Colors