11212212121212

Pożegnań ciąg dalszy …. podsumowanie rocznej pracy

Dziś, czyli 18 czerwca o godzinie 9:30 odbył się „przedłużony” apel podsumowujący roczną pracę naszej szkoły… Pani Ania Maciaszek wręczyła nagrody najlepszym szkolnym czytelnikom. Nagrodziła też swoje wierne pomocnice, które stale udzielały się pracując w bibliotece. Wręczyła także drobnostki tym uczniom, którzy wzbogacili szkolny księgozbiór przynosząc z domu własne pozycje książkowe. Pani Anna nie zapomniała również o nagrodach dla wszystkich uczniów, którzy pisali artykuły do naszej gazetki „Strych”.

Roczną pracę podsumowała też pani Magda Tracz. Rozdała nagrody tym, którzy przynosili surowce wtórne, czyli najwytrwalszym zbieraczom makulatury, zużytych baterii, plastikowych zakrętek i metalowych puszek. Wręczyła także nagrody szkolnym „Masterchefom” i wszystkim „talenciakom”.

Pani Iwona Pierchała rozdała karty rowerowe uczniom klasy IV. Będą oni mogli w czynny sposób spędzić tegoroczne wakacje…

Jako ostatnia, podsumowania roku dokonała pani Marta Szewczyk. Wręczyła statuetki najlepszym sportowcom – absolwentom. Podziękowała też za współpracę Emilii – tegorocznej przewodniczącej szkoły. Dodatkowo nagrodziła uczennicę klasy V za najlepszą frekwencję. Po przeliczeniu nieobecności, okazało się, że Julka opuściła w tym roku jedynie 4 lekcje. Oby tak dalej…Po podsumowaniu nadszedł czas na uroczyste pożegnanie.

Klasa VII przygotowała program artystyczny na zakończenie roku szkolnego. W miły i wzruszający sposób pożegnała starszych kolegów. Zatańczyła dla nich, wyrecytowała wiersze, rozdała Oskary w przeróżnych kategoriach, np. tester obuwia, najładniejsza grzywka, omnibus, szkolny podrywacz, artysta czy klasowy filozof. Siódmoklasiści wręczyli też swoim przyjaciołom pamiątkową różę i wyświetlili piękną prezentację składającą się ze zdjęć szkolnych pochodzących z ostatnich ośmiu lat.

Jak można się było spodziewać, nie obyło się bez chusteczek. Łzy wzruszenia, poprzedzielane były jednak gromkim śmiechem… W zamian za to, nasi absolwenci przedstawili swój własny humorystyczny program artystyczny. Było sympatycznie, ale mimo zabawnego repertuaru dosyć smutno…

Uczniowie przygotowali też niespodzianki dla nauczycieli. Już wcześniej odbył się plebiscyt na zdobywców tytułu w poszczególnych kategoriach. Wśród nich znalazły się: „ostoja spokoju”, „nauczyciel dobra rada”, „nauczyciel stylista”, „najlepszy głos”, „najładniejszy uśmiech” oraz „zwariowany nauczyciel”. Nie zapominano o pamiątkowym zdjęciu. Z okazji zbliżających się wakacji życzymy wszystkim uczniom, a zwłaszcza naszym absolwentom wszystkiego co najlepsze. Obyście dostali się do swoich wymarzonych szkół…

Autorzy artykułów do „Strychu”
„Darczyńcy” szkolnej biblioteki
Pożegnalny taniec
Talenciaki
Zwyciężczynie konkursu MasterChef
Specjaliści od kostki Rubika
Recytacja wierszy dla ósmoklasistów
Mistrz frekwencji

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Inne wiadomości

Font size
Colors