11212212121212

Msza święta i uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019


I głowa musi odpocząć, nie tylko ręce”.
Anonim – przysłowie tatarskie

Wielu z nas się wydaje, że dopiero co witaliśmy rozpoczynający się 10 miesięcy temu rok szkolny, a już dziś, 19 czerwca, przyszło nam świętować jego zakończenie…

Uroczysta msza święta rozpoczęła się o godzinie 8:30. Po niej wszyscy udaliśmy się na podwórko szkolne, gdzie po odśpiewaniu hymnu państwowego i hymnu szkoły pani dyrektor pożegnała naszych absolwentów i wręczyła świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe tym uczniom, których średnia ocen przekroczyła 4,75. Wręczyła też nagrody Wójta Gminy Lyski uczniom z najwyższą średnią w szkole (ponad 5,50). Zabrzmiał ostatni dzwonek, a pani dyrektor złożyła życzenia wspaniałych i bezpiecznych wakacji wszystkim uczniom. Na zakończenie wychowawcy udali się wraz ze swoimi uczniami do klas. Rozdali pozostałe świadectwa i przypomnieli zasady bezpiecznego spędzania wakacji. Wykonano ostatnie, pamiątkowe zdjęcia, rozdano kwiaty i pożegnano się ze szkołą na ponad dwa miesiące.

W imieniu całej Rady Pedagogicznej życzymy Wam wszystkim bezpiecznych, słonecznych i niezapomnianych wakacji. Mamy nadzieję, że z większością z Was spotkamy się we wrześniu… Do zobaczenia!!!! Uważajcie na siebie!!!

J

Msza święta na zakończenie roku szkolnego 2018/ 2019
Emilka pełniąca po raz ostatni funkcję przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego
Wręczenie świadectw i nagród książkowych uczniom klasy V
Uroczyste przekazanie sztandaru uczniom klasy VI
Najlepsi uczniowie z klasy VI
Siódmoklasiści z najwyższą średnią ocen
Wręczenie świadectw absolwentom naszej szkoły
Pani dyrektor wręczająca nagrody Wójta Gminy Lyski uczniom z najwyższą średnią ocen
Piątoklasiści witają rozpoczynające się wakacje…
Prezentacja świadectw


Jan Izydor Sztaudynger
Niewiele do szczęścia pot­rze­ba: trochę pias­ku, morza, nieba… 

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors