11212212121212

26 września został ogłoszony Międzynarodowym Dniem Języków Obcych. To dobra okazja, by zwrócić uwagę na to, jak ważna jest umiejętność porozumiewania się z ludźmi, którzy mieszkają w innych częściach naszego globu.

W naszej szkole także celebrowaliśmy to święto. Pani Ola Adamczyk, ucząca języka niemieckiego zorganizowała apel, podczas którego można było obejrzeć scenki dotyczące znajomości języka niemieckiego, a także prezentacje czterech krajów europejskich: Czech, Szwecji, Hiszpanii oraz Włoch. Zostały one przygotowane przez uczniów klas V-V III. Prezentacje zawierały najważniejsze informacje( symbole) związane z wyżej wspomnianymi państwami.

Aneta i Marta w roli konferansjerek
Jagoda, Emilka i Karolina w scence dotyczącej znajomości języka niemieckiego
Klasa V prezentuje Czechy
Uczniowie klasy VI prezentują skandynawską Szwecję
Aleks testujący znajomość nazwisk polskich noblistów…
Wiktoria, Jessica i Karolina prezentujące Hiszpanię
Marta, Alan i Marcin podający ciekawostki dotyczące Włoch

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors