11212212121212

Zwycięstwo naszych ósmoklasistek w Konkursie Pierwszej Pomocy „Nie bój się ratować życie”

Dzisiaj, tj. 30 czerwca, nasze trzy uczennice: Emilia Kura, Marta Grzenik i Nikola Szczepara brały udział w KONKURSIE PIERWSZEJ POMOCY „NIE BÓJ SIĘ RATOWAĆ ŻYCIA” DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH Z TERENU DZIAŁANIA LGD LYSKOR. Organizatorem konkursu była Ochotnicza Straż Pożarna w Jejkowicach przy wsparciu Gminy Jejkowice oraz Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jejkowicach. Jego celem było propagowanie wśród uczniów szkół podstawowych wiedzy i umiejętności z zakresu pierwszej pomocy, przez co kreowanie postaw pożądanych społecznie. Miło nam poinformować, że nasza drużyna zajęła I miejsce, pokonując aż 7 innych drużyn. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Nasze dziewczęta w akcji …

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors