11212212121212

Pan iluzjonista „Mario” z wizytą w naszej szkole

Pan magik wraz ze swoją nową asystentką Zuzią
Wspólny występ pana iluzjonisty i Kesji
Filip i Hania pomagają panu iluzjoniście w zaprezentowaniu magicznej sztuczki

Dzisiaj gościliśmy w naszej szkole pana magika. Nie była to jego pierwsza wizyta w Pstrążnej. Od kilku lat zadziwia nas swoimi magicznymi umiejętnościami, które w tym roku mogli podziwiać uczniowie klas I – III oraz nasze przedszkolaki. Najwięcej radości z magicznych sztuczek miały te dzieci, które wystąpiły w roli asystentów pana iluzjonisty. Dziękujemy za występ i zapraszamy do nas w przyszłym roku!

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors