11212212121212
Arek i Fabian wrzucają do kontenera worki ze śmieciami
Tuż po sprzątaniu…
Julka i Agata” w akcji”
Porządkowanie ronda

„Nie śmiecimy – sprzątamy – zmieniamy!” to hasło tegorocznej kampanii „Sprzątanie Świata – Polska”. My także przyłączyliśmy się do tej akcji. Dzisiaj „w teren” wyruszyły klasy starsze (V- VIII). Uczniowie zebrali kilka worków śmieci. Wśród nich znalazły się nie tylko papiery, plastikowe butelki i szkło, ale również części garderoby. Chociaż porządkowanie okolicy trwało zaledwie jedną lekcję, to i tak przyniosło widoczny skutek. Kolejne sprzątanie świata już w przyszłym roku!

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors