11212212121212

VI edycja międzygminnego konkursu „Czytam i słucham ze zrozumieniem”

„Książka i możliwość czytania, to jeden z największych cudów ludzkiej cywilizacji.” Maria Dąbrowska

W środę, 30 października nasze dziewczyny z klas: V – VI wzięły udział w międzygminnym konkursie „Czytam i słucham ze zrozumieniem”. Jak co roku, jego organizatorami byli nauczyciele ze Szkół Podstawowych w Kobyli i Pstrążnej. Teksty z którymi przyszło się zmierzyć uczestnikom konkursu były naprawdę trudne. Nasze uczennice zajęły kolejno 4, 5 i 6 miejsce. Dziękujemy pani Ewelinie Lukas za przygotowanie dziewczyn i życzymy sukcesów w kolejnych edycjach. Ogromne podziękowania należą się także współorganizatorce konkursu – pani Ani Maciaszek.

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors