11212212121212

II miejsce Anety Szwedy w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego English Vocabulary Genius

25 października br. w Szkole Podstawowej im. Powstańców Śląskich w Skrzyszowie, odbyła się VI edycja Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego „English Vocabulary Genius„. Naszą placówkę reprezentowały dwie uczennice: Nicolle Baurek z klasy V oraz Aneta Szweda z klasy VIII. Zadaniem dziewczyn było pamięciowe opanowanie 250 zwrotów i wyrazów angielskich, a następnie bezbłędne zapisanie 200 z nich, w ciągu zaledwie 40 minut. Dziewczyny znakomicie wywiązały się z tego zadania. Aneta popełniła tylko jeden błąd, a tym samym zdobywając 199 punktów zajęła II miejsce. To już kolejny, wspaniały wynik Anety na tym konkursie. W zeszłym roku, z liczbą 197 punktów, zajęła IV miejsce. Tegoroczna, uroczysta gala wręczenia statuetek „geniuszy słownictwa angielskiego” już 21 listopada w SP w Skrzyszowie. Gratulujemy!

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors