11212212121212

Dyplom – podziękowanie Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego za udział naszej placówki w ogólnopolskiej akcji „Szkoła pamięta”

Nasza placówka wzięła udział w akcji „Szkoła pamięta”. Miała ona swój finał w piątek, 25 października br., a jej celem było zwrócenie uwagi młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności, szczególnie tych, którzy są związani z historią danego miejsca, regionu czy społeczności. W czasie wizyty na cmentarzu, nauczyciele przedstawili sylwetki znanych postaci, które zostały tam pochowane. Za zaangażowanie się w akcję, otrzymaliśmy podziękowania…

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors