11212212121212

Uroczysta gala wręczenia statuetek English Vocabulary Genius już za nami

“Uczenie się innego języka jest nie tylko uczeniem się innych słów na te same rzeczy, ale także uczeniem się innego sposobu myślenia o rzeczach.” ‒ Flora Lewis

English Vocabulary Genius

Dzisiaj, w Szkole Podstawowej, im. Powstańców Śląskich w Skrzyszowie, odbyła się uroczysta gala wręczenia statuetek – laureatom VI edycji wojewódzkiego konkursu English Vocabulary Genius. Otrzymała ją też nasza uczennica – Aneta Szweda, która zajęła II miejsce. Poza pucharem Aneta dostała też słodki upominek… W czasie gali obejrzeć można było występy „skrzyszowskich” uczniów.

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors