11212212121212

Andrzejki połączone z Dniem postaci z bajek

Klasa V
Klasa I
Dziewczyny z klasy VIII
Stoisko z ciasteczkami

W piątek 29 listopada, z okazji zbliżających się Andrzejków zorganizowano w naszej szkole Dzień postaci z bajek. Nasi uczniowie i ich rodzice wykazali się prawdziwą kreatywnością przygotowując kreacje. W szkole pojawili się superbohaterowie, księżniczki, rycerze, pluszaki oraz różanego rodzaju potwory. Na sali gimnastycznej rozłożono stoliki, gdzie można było zakupić ciastka z przepowiedniami andrzejkowymi. Całkowity dochód ze sprzedaży słodyczy zostanie przeznaczony na potrzeby Samorządu Uczniowskiego. Przeprowadzono też konkurs na najoryginalniejszy strój. Wyniki konkursu zostaną podane w późniejszym terminie.

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors