11212212121212

Do naszej szkoły przybył dziś Święty Mikołaj. W dniu swoich imienin sprawił naszym uczniom ogromną radość przychodząc z całą swoją świtą i przynosząc słodkie upominki oraz soczki. Każda z klas miała okazję gościć u siebie anioły, elfy, czy też diabełki. Istniała też sposobność zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia. Wcześniej, podczas apelu wręczono zaległe nagrody za udział w konkursach- na najładniejszy strój dotyczący postaci z bajek oraz wypracowanie związane z Prawami Dziecka. Samorząd Uczniowski przeprowadził nowy konkurs – na najładniejszą gazetkę ścienną o tematyce bożonarodzeniowej. Oceniane gazetki podzielono na dwie kategorie – przygotowane przez dzieci z klas I-III oraz te, które zostały wykonane przez uczniów starszych. Wyniki zostaną podane wkrótce…

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors