11212212121212

Dzisiaj w naszej szkole, nie ruszając się z miejsca, mieliśmy okazję poczuć się jak w prawdziwym kinie, a to za sprawą kina „objazdowego” w formacie 3D. Uczniowie klas I-III przypomnieli sobie przygody bohaterów „EPOKI LODOWCOWEJ”, a uczniowie klas starszych – obejrzeli film pt: „SEA REX 3D”. PODRÓŻ DO PREHISTORYCZNEGO ŚWIATA. Dzięki potędze trójwymiaru, nasi podopieczni przeżyli fascynującą podróż w czasie. Oglądając film „Sea Rex” 3D cofnęli się o ponad 200 milionów lat, by poznać prehistoryczny świat, wskrzeszony w najlepszej jakości. Film ten to połączenie nauki i rozrywki. Nasze dzieci poznały odstraszające swymi rozmiarami stwory, które rządziły światem na 20 milionów lat przed pojawieniem się dinozaurów. Dowiedziały się też co nieco o ich niezwykle rozwiniętych zdolnościach myśliwskich.

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors