11212212121212

W dniu dzisiejszym mieliśmy zaszczyt, już po raz 24, gościć u nas wielkiego pasjonata przyrody, pana Andrzeja Pająka.
Tym razem nasz gość przyjechał do nas z żywymi gadami i płazami. Wśród nich znalazły się: żółw czerwonolicy, waran stepowy, waran leśny, agama brodata, żaba rogata i pyton. Zwierzętom można się było dokładnie przyjrzeć i je pogłaskać. Jako nagrodę w quizie o zwierzakach, pan Pająk, najodważniejszym pozwolił nawet ponosić węża na szyi, jak żywe boa. Dziękujemy naszemu Gościowi za pełną humoru, ciekawostek i niecodziennych przeżyć lekcję zoologii i już dziś zapraszamy pana Andrzeja do nas za rok… Czekamy z niecierpliwością…

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors