11212212121212

Wyróżnienie dla Matyldy Bober w międzynarodowym konkursie językowo- plastycznym „My Town”

Już po raz drugi nasza szkoła brała udział w międzynarodowym konkursie językowo- plastycznym, który polegał na przygotowaniu albumu o swoim mieście. Poza wykonaniem ilustracji należało też bezbłędnie opisać w języku angielskim każdą z wybranych atrakcji. W tym roku naszą placówkę reprezentowały dwie uczennice klasy V- Nicolle Bauerek, która przygotowała piękną pracę o Rydułtowach oraz Matylda Bober, której praca dotyczyła Rud Raciborskich. 27 lutego poznaliśmy wyniki konkursu. Gratulujemy Matyldzie, która otrzymała wyróżnienie. To już drugi sukces tej uczennicy – w zeszłym roku, za album dotyczący Rybnika, zdobyła III nagrodę.

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors