11212212121212

Dziś, czyli 2 marca ogłoszono wyniki II ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla uczniów szkół podstawowych („Bohaterowie czeskich bajek„). Celem konkursu było zainteresowanie uczniów kulturą kraju sąsiadującego z naszym państwem oraz integracja europejska. Brało w nim udział 11 uczniów z naszej szkoły (z klas I-V), którzy przygotowali piękne i oryginalne prace. Nie wybrano pierwszego miejsca, lecz przyznano tytuły laureatów. Jedną z laureatek została nasza uczennica – Matylda Bober z klasy V. To już drugi sukces Matyldy na tym konkursie. W zeszłym roku także wyłoniono piętnastu laureatów wśród których znalazła się nasza Matylda. W tegorocznej edycji konkurencja była jeszcze większa niż rok temu. Na konkurs wysłano 1684 prace z ponad 240 szkół. Tym bardziej gratulujemy naszej „szkolnej artystce” wielkiego sukcesu i życzymy dalszych!!!

Nagrodzona praca Matyldy (Makowa Panienka i Motyl Emanuel <Ibrahim> odwiedzają Afrykę)

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors