11212212121212

Nauka przez zabawę.

Uczniowie klasy pierwszej naszej szkoły pod kierunkiem swojej wychowawczyni  – Małgorzaty Wollnej – uczestniczą w tym roku szkolnym w trzech projektach rekomendowanych przez MENiS.

Pierwszy projekt: „Akademia Bezpiecznego Puchatka”  był realizowany od października 2019 r. do lutego 2020 r. W ramach tego projektu uczniowie poznawali zasady bezpieczeństwa w szkole, w domu, w drodze do szkoły i podczas korzystania z internetu.  Projekt zakończył się Testem Bezpieczeństwa, który wszyscy zaliczyli bezbłędnie, co zaowocowało Certyfikatem dla szkoły i dyplomami dla uczniów.

Drugi projekt: „Mały Miś w świecie wielkiej literatury” rozpoczął się we wrześniu i trwa nadal. Składa się z siedmiu modułów. Głównym celem tego projektu jest rozwijanie zamiłowania do czytania, ale również działalności charytatywnej i bezpieczeństwa. Po zaliczeniu wszystkich modułów szkoła uzyska Certyfikat , a uczniowie dyplomy, oprócz satysfakcji oczywiście.

Trzeci projekt: „Dzieci uczą rodziców” rozpoczął się w listopadzie. Polega na realizowaniu w każdym miesiącu lekcji o tematyce patriotycznej, charytatywnej lub związanej z bezpieczeństwem i przekazywaniu tych treści swoim rodzicom. Trwa do końca roku szkolnego i również kończy się Certyfikatem dla szkoły, i dyplomami dla uczniów.

W realizację tych projektów czynnie włączają się też rodzice uczniów klasy pierwszej, którym należą się szczególne podziękowania.

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors