11212212121212

Drodzy Rodzice.

Na czas zawieszenia zajęć w szkole, wychodząc naprzeciw zaistniałej
sytuacji utworzony został  dysk Google, przez który będziemy starali się prowadzić e-edukację. Przez utworzony dysk nauczyciele będą przesyłać uczniom zadania do samodzielnego wykonania i materiały edukacyjne. Nasi uczniowie a Państwa dzieci będą mieli możliwość wrzucania tam odrobionych i rozwiązanych zadań. Będą w ten sposób mieli możliwość wypracowania sobie ocen za aktywność. Każda klasa ma swój folder z nazwą przedmiotów, a także folder gdzie mają wrzucać gotowe zadania. Materiały wrzuca się w bardzo prosty sposób na zasadzie chwyć i przeciągnij do folderu. Uczniowie mogą liczyć, pisać na kartce zrobić zdjęcie i wrzucić na dysk do zielonego folderu ZROBIONE ZADANIA (odpowiedni przedmiot). Każdą pracę należy podpisać.

Żeby wejść na dysk należy wpisać adres:
https://liblink.pl/EdKtpj8sOJ

(TRZEBA BYĆ NA SWOIM KOMPUTERZE WYLOGOWANYM Z GMAIL)

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors