11212212121212

Wczoraj świętowaliśmy rozpoczęcie kolejnego roku szkolnego. Ten rok, z racji panującej pandemii koronawirusa, będzie z całą pewnością rokiem szczególnym. Nasi uczniowie, po długiej przerwie spotkali się ze swoimi rówieśnikami i nauczycielami. Wychowawcy klas zapoznali dzieci z zasadami, które będą nas obowiązywać w najbliższym czasie. Jak co roku, 1 września był niezapomnianym dniem dla pierwszoklasistów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nauką. Najwspanialszym momentem wczorajszego spotkania, było wręczenie im rogów obfitości przygotowanych przez rodziców. Nawet niesprzyjająca pogoda nie popsuła samopoczucia „świeżo upieczonym” wychowankom naszej szkoły.

Naszym podopiecznym życzymy wielu sukcesów oraz wytrwałości w pracy!

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors