11212212121212

Wyniki konkursu „Koronaświat – moje życie w dobie pandemii”

W minioną sobotę, czyli 19 września w Legendii Śląskim Wesołym Miasteczku odbyło się losowanie nagrody głównej  w konkursie: „Koronaświat – moje życie w czasie pandemii”, realizowanym przez Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, skierowanym do dzieci w wieku 7-15 lat. W konkursie wzięły udział 33 szkoły z województwa śląskiego. Nasza klasa VII, a dokładnie Dorotka także napisała wypracowanie przedstawiające jej życie w nowej rzeczywistości. Praca została wysłana na konkurs. Niestety nie udało nam się wylosować głównej nagrody, czyli vouchera o wartości 800 zł do wykorzystania w Legendii.

Jako nagrodę pocieszenia otrzymamy jednak od fundatora nagród – voucher z rabatem na wejście do wesołego miasteczka w wysokości 20%, do wykorzystania w przyszłym sezonie.

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors