11212212121212

Dzisiaj, to jest 13 października odbył się kolejny Dzień Papieski pod hasłem „ Totus Tuus „ . W naszej szkole to już tradycja. W tym roku nie mogliśmy wszyscy razem zgromadzić się na uroczystym apelu, ale w atmosferze radości uczniowie w swoich klasach cieszyli się ze spotkania z Janem Pawłem II .
Aby zapoznać i przybliżyć uczniom sylwetkę sławnego Polaka Papieża , przeprowadzono w każdej klasie wirtualne katechezy tematyczne. Zaśpiewaliśmy również ulubioną pieśń Ojca Świętego „Barkę”. Klasa VI przygotowała kolaż związany z hasłem tegorocznego Dnia Papieskiego, a młodsi uczniowie wykonają pracę plastyczną „Maryja naszą Matką”.
Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie. Możemy być dumni, że rośnie nam pokolenie, które choć może nie pamięta Jana Pawła II, ale czerpie z Jego Mądrości.

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors