11212212121212

                                                                                                               “Nigdy w pełni nie zrozumiesz jednego języka, dopóki nie zrozumiesz co najmniej dwóch.” – Geoffrey Willans

26 września obchodzimy Europejski Dzień Języków Obcych.

15 października, za sprawą pani Iwony uczącej  języka niemieckiego, celebrowaliśmy to święto w naszej szkole. Kilka tygodni wcześniej, każda z klas (IV – VIII) wylosowała państwo, którego tradycje i kulturę, a zwłaszcza narodowe przysmaki miała przedstawić w filmikach i na plakatach. Zadaniem uczniów klas młodszych było zaprezentowanie postaci bajkowych charakterystycznych dla poszczególnych państw. W tym dniu mogliśmy zobaczyć w naszej szkole ciekawych „gości”, np. Makową Panienkę, Rumcajsa (w kilku wersjach), Haneczkę, czy Pata i Mata.

Obraz może zawierać: 6 osób, w budynku
Klasa VI przedstawiająca kulinarne bogactwo Grecji

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors