11212212121212

Dzień Babci i Dziadka

Jurto, tj. 21 stycznia obchodzić będziemy Dzień Babci. Tuż po nim, swoje święto będą mieli nasi Dziadkowie. Oto kilka cytatów dotyczących tych ważnych dla nas wszystkich osób. Można wybrać sobie któryś z nich i zapisać na lurce.

  • To, czego dzieci potrzebują w obfitości dostarczają dziadkowie. Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia. Oraz, co najważniejsze, ciasteczka. (Rudolph Giuliani)
  • Dziadek to ktoś, kto ma srebrne włosy i złote serce. (autor nieznany)
  • Ogród miłości wyrasta w sercu babci. (autor nieznany)
  • Stanie się babcią jest wspaniałe. W jednej chwili jesteś tylko matką. W następnej jesteś wszechwiedzącą osobą. (Pam Brown)
  •  Babcia – dziedzictwo intencji, nadzieje i marzenia, odpoczynek serca w pieszczocie, niekończąca radość przeglądania się w jej oczach. (Stephen Littleword)
  • Bóg nie mógł być wszędzie, więc stworzył babcię. (autor nieznany)
  • Babcia jest trochę rodzicem, trochę nauczycielem i trochę najlepszym przyjacielem. (autor nieznany)
  • Dziadkowie dają bezwarunkową miłość i oparcie. Miejsce, gdzie wnuki zawsze mogą przyjść, jeśli tego właśnie potrzebują. I nie mówią im, co powinni zrobić. Pozwalają wnukom samym rozwiązywać swoje problemy.  (Jennifer Weiner)

 

 

 

 

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors