11212212121212
Andrzej Mandalian: „Moc pozytywnego myślenia”
Jutro, tj. 2 lutego obchodzić będziemy światowy Dzień Pozytywnego Myślenia.

Pomysłodawcą tego święta, które w USA obchodzi się 13 września, jest amerykańska psycholog Kirsten Harrell. Od lat zajmuje się ona badaniem  wpływu optymistycznego nastawienia na zdrowie i proces leczenia. Jej zdaniem pozytywne myślenie może zdziałać więcej, niż nam się wydaje. Potwierdzają to badania naukowców – optymiści są od 5 do 10% mniej narażeni na choroby serca, wylew, depresję czy nowotwór. Optymiści zazwyczaj prowadzą zdrowszy i bardziej aktywny tryb życia niż pesymiści.

Od dziś, starajmy się  patrzeć na świat przez różowe okulary! Takie nastawienie może przedłużyć nam życie i sprawić, że będzie ono piękniejsze i bogatsze!

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors