11212212121212

Wyróżnienie dla Tymona Kustosia w V Międzynarodowym Konkursie Językowo – Plastycznym „My town”

            Już po raz trzecie wzięliśmy udział w Międzynarodowym Konkursie Językowo-Plastycznym pod tytułem ,,My Town”, który jest organizowany przez Instytut Filologii Angielskiej (z ramienia Wydziału Nauk Humanistycznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II) oraz  Szkołę Podstawową nr 25 im. Władysława Broniewskiego w Lublinie. Była to piąta edycja tego konkursu. W tym roku naszą szkołę reprezentowali: Emilia Kustoś z klasy VIII, która przygotowała album o Pstrążnej, Nicolle Bauerek z klasy VI, której album dotyczył Żor oraz drugoklasista – Tymon Kustoś – autor „przewodnika po Dzimierzu”.
Praca konkursowa polega na prezentacji swojego miejsca zamieszkania w formie pisemnej (w języku angielskim) i graficznej. Najważniejszymi kryteriami branymi pod uwagę przez profesjonalne jury przy wyborze nagrodzonych prac były: poprawność językowa i oryginalność albumu. Tak jak w latach ubiegłych, tak i w tym roku udało nam się zdobyć nagrodę. Miło nam poinformować, że nasz najmłodszy „artysta” Tymek otrzymał wyróżnienie w kategorii wiekowej 7-10. W konkursie poza 55 polskimi szkołami wzięło też udział 6 placówek zagranicznych.

Gratulujemy i życzymy Tymonowi dalszych sukcesów!

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors