11212212121212

Światowy Dzień Zdrowia – Dzień Pracownika Służby Zdrowia

7 kwietnia będziemy obchodzić Światowy Dzień Zdrowia. Głównym celem tego święta jest zwrócenie uwagi na problemy zdrowotne społeczeństw na całym świecie. W tym roku, tak jak i w zeszłym, dzień ten będzie miał szczególny charakter – pracownicy służby zdrowia we wszystkich krajach walczą bowiem z pandemią koronawirusa, która stała się najważniejszą kwestią w obszarze zdrowia publicznego. Tegorocznym hasłem przewodnim obchodów jest: „Budowanie sprawiedliwszego i zdrowszego świata”. Wszystkim Pracownikom Służby Zdrowia dziękujemy za ich poświęcenie i trud wkładany w niesienie pomocy potrzebującym i okazywaną troskę o zdrowie pacjentów.

SDZ

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors