11212212121212

Szkolny konkurs wiedzy o życiu księcia Filipa

W piątek, 9 kwietnia świat obiegła informacja o śmierci ulubieńca Brytyjczyków – 99-letniego księcia Filipa. 16 kwietnia nasi uczniowie mieli szansę sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą bogatego życia tego sympatycznego i inteligentnego człowieka. Konkurs odbył się po lekcjach i miał formę quizu. Mimo, że był skierowany do uczniów klas IV-VIII, wzięli w nim udział jedynie szóstoklasiści. Wszyscy oni sumiennie przygotowali się do konkursu, za co zostali nagrodzeni oceną celującą. Na zwycięzcę czeka też nagroda rzeczowa.  

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Inne wiadomości

Font size
Colors