11212212121212

„Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta.” (Jan Paweł II) 

1 czerwca świętowaliśmy w szkole Dzień Dziecka. Po długim okresie nauki zdalnej i pracy przed komputerem nasi podopieczni mieli okazję wspólnie poobcować z przyrodą, tym bardziej, że pogoda dopisała. Każda klasa celebrowała ten dzień według własnego uznania. Niektórzy poszli na długi spacer, inni grali w piłkę lub urządzili sobie piknik. Część dzieci po prostu spędziła czas na leniuchowaniu. Obchody Dnia Dziecka połączone były z Dniem Kumpla.

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors