11212212121212

>Nauczyciel widzi więcej niż tylko twarze dzieci – stara się zobaczyć ich dusze< (B. Cage)

Dzisiaj, tj. 14 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Dla większości uczniów był to dzień wolny od szkoły i zajęć lekcyjnych. Część naszych podopiecznych przybyła jednak na salę gimnastyczną, aby wziąć udział w uroczystej akademii z okazji Dnia Nauczyciela. Za jej przygotowanie odpowiedzialni byli: pani Ewelina Lukas i pan Krzysztof Sikora. W swoim przedstawieniu  młodzi artyści w humorystyczny sposób podeszli do rywalizacji między Radą Pedagogiczną a grupą młodzieży szkolnej. Podczas uroczystości wręczono też nagrody dyrektorskie tym nauczycielom, którzy swoją pracą w szczególny sposób wyróżnili się w roku szkolnym 2020/2021. 

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Font size
Colors