11212212121212

Teatrzyk dla przedszkolaków i uczniów klas I-III

Dzieci przedszkolne oraz te z klas I-III brały dziś udział w ciekawym przedstawieniu. Przyjechał do nas bowiem oryginalny teatrzyk składający się z jednego aktora – narratora kilku bajek wyświetlanych na dużym ekranie. Oglądając te bajki, (m.in. Pinokio, Królowa śniegu, czy Pocahontas) dzieciaki miały okazję by wspólnie z prowadzącym szukać drogi wyjścia z labiryntu, pobawić się bańkami mydlanymi, czy pomóc mu w sklejeniu rozbitego lustra. Na koniec otrzymały książeczki z zagadkami i zakładki do tych książek. Przedstawienie bardzo przypadło naszym dzieciom do gustu.

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors