11212212121212

Wyniki gminnego konkursu literacko- plastycznego

Uczennice naszej szkoły brały udział w konkursie organizowanym przez Gminę Lyski w roku szkolnym 2020/2021. Polegał on na napisaniu legendy, czy podania dotyczącego ważnych miejsc we wsiach należących do naszej gminy i narysowaniu ilustracji do opowiadania.

19 października poznaliśmy wyniki konkursu.  

Dorota Wardenga z klasy VIII otrzymała III nagrodę w kategorii „opowiadanie”, Karolina Myśliwiec z klasy VIII- II miejsce w kategorii „praca plastyczna ilustrująca legendę”. W tej samej kategorii wyróżniono także rysunek innej ósmoklasistki – Nadii Wodeckiej.  

Wśród wyróżnionych osób znalazła się też Emilia – zeszłoroczna ósmoklasistka. Naszym dziewczynom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Inne wiadomości

Font size
Colors