11212212121212

Nagrody dla Matyldy i Martyny w ogólnopolskim konkursie

Wczoraj, tj.  2 grudnia, w Miejskiej i Publicznej Bibliotece im. R. Kincla  w Raciborzu, odbyła się uroczystość ogłoszenia wyników i wręczenie nagród w konkursie plastycznym zorganizowanym z okazji 400 rocznicy urodzin Jeana de La Fontaine’a. Przedmiotem konkursu było wykonanie ilustracji, pracy komputerowej, pacynki, kukiełki lub pracy przestrzennej nawiązującej do treści utworów bajkopisarza.

Galę uświetniło przedstawienie kukiełkowe bajki „Trzy pomarańcze” Jeana de La Fontaine’a w wykonaniu uczniów jednej z raciborskich podstawówek.  

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Konik polny i mrówka, czyli bajki Jeana de La Fontaine’a” wzięło udział 330 uczestników w wieku od 3 do 56 lat. Kilkoro naszych uczniów także przygotowało piękne prace konkursowe. Byli to: Tymon z klasy III, Kinga – uczennica klasy V oraz Nicolle, Martyna i Matylda z klasy VII. Miło nam poinformować, że prace dwóch naszych dziewczyn zostały nagrodzone. Martyna Krawczyk zdobyła wyróżnienie, a Matylda Bober – II miejsce. Gratulujemy naszym uczennicom i życzymy dalszych sukcesów!!!

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors