11212212121212

Wyniki międzyszkolnego konkursu plastycznego „Moja wizja Narnii”

Poznaliśmy dzisiaj wyniki regionalnego konkursu „Moja wizja Narnii”. Jego organizatorem był Zespół Szkół Urszulańskich w Rybniku. Na konkurs wpłynęło aż 130 prac z 20 szkół Rybnika i okolicznych miejscowości. Naszą szkołę reprezentowali: Xavier z klasy I, Tymon i Oliwia z kl. III, czwartoklasistka Klara, Patryk i Kinga z kl. V oraz Nicolle i Matylda z klasy VII. Uczestnicy wykazali się dużą oryginalnością i zdolnościami plastycznymi, tym bardziej, że nie można było posiłkować się kadrami z filmu. Prace konkursowe oceniało 20 jurorów.

Z wielką dumą informujemy, że praca Matyldy Bober zajęła I miejsce w kategorii klas VII- VIII, natomiast Tymon Kusoś, za swoją wizję Narnii, otrzymał II  miejsce w kategorii klas I-III. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Praca Matyldy Bober

Praca Tymona Kustosia

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors