11212212121212

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY I DZIEŃ KOLOROWEJ SKARPETKI

„Bogaty – to nie ten, kto ma dużo pieniędzy, lecz ten, kto może sobie pozwolić na życie wśród uroków, jakie roztacza wczesna wiosna.” (Antoni Czechow)

Wczoraj (oficjalnie) powitaliśmy kalendarzową wiosnę.

21 marca to jednak nie tylko rozpoczęcie tej najsympatyczniejszej pory roku. To także Dzień Kolorowej Skarpetki, czyli Światowy Dzień Zespołu Downa. Świętujemy go, nosząc kolorowe skarpetki nie do pary i w ten sposób okazując symboliczne wsparcie dotkniętym nim osobom. Celebrowanie takich dni służy podniesieniu świadomości na temat życia i potrzeb osób z zespołem Downa. Zdjęcia naszych uczniów w kolorowych skarpetkach można zobaczyć na szkolnym Facebooku.

Udostępnij post

Share on facebook
Share on twitter
Share on print
Share on email
Share on facebook
Facebook

Inne wiadomości:

Newsletter

Wpisz maila jak chcesz otrzymywać aktualne wiadomości

Gallery

Font size
Colors